top of page

Roofer LeamingtonSpa Group

Public·108 members
Lokawra Shiopa
Lokawra Shiopa

Śmieszne dzwonki wywołujące śmiech

Dzwonki to nie tylko dźwięki sygnalizacyjne, ale mogą także przynosić radość i śmiech Tobie i osobom w Twoim otoczeniu. Dzięki humorystycznym i zabawnym melodiom za każdym razem, gdy zadzwoni telefon, stanie się ekscytującym i niezapomnianym momentem. Poniżej znajdują się śmieszne dzwonki, których nie można zignorować.


„Banana Phone” – Raffi: Zabawna melodia i humorystyczne teksty o telefonie bananowym wywołają śmiech za każdym razem, gdy zadzwoni telefon.


„The Chicken Dance”: wesoła piosenka ze znaną melodią, która za każdym razem, gdy ją usłyszysz, rozśmieszy Ciebie i wszystkich wokół Ciebie.


„Crazy Frog” – Axel F: Zabawna, elektroniczna melodia szalonej żaby z pewnością rozśmieszy Cię za każdym razem, gdy nadejdzie połączenie.


„Yakety Sax” – Boots Randolph: Szybka i zabawna melodia z „Benny Hill Show” wprowadzi poczucie humoru i ekscytację.


„Baby Shark” - Pinkfong: Wpadająca w ucho i zabawna melodia „Baby Shark” sprawi, że ty i wszyscy wokół ciebie poczujecie się szczęśliwi.


„Motyw Różowej Pantery”: Łagodna i pełna humoru melodia z filmu animowanego „Różowa Pantera” wywoła śmiech za każdym razem, gdy zadzwoni telefon.


„Minions Banana Song”: Zabawny śpiew uroczych Minionków z pewnością rozśmieszy Ciebie i wszystkich wokół Ciebie.


„Motyw Looney Tunes”: Zabawne i humorystyczne melodie postaci z kreskówek Looney Tunes przyniosą poczucie komfortu i radości.


„Hampster Dance” – Hampton the Hampster: Zabawna i żywa melodia tej piosenki sprawi, że poczujesz się podekscytowany za każdym razem, gdy ją usłyszysz.


„Motyw Simpsonów”: zabawne melodie ze słynnej kreskówki wywołają śmiech i radość za każdym razem, gdy zadzwonisz.


„Inspector Gadget Theme”: Zabawna i pełna humoru melodia z filmu animowanego „Inspector Gadget” wprawi Cię w ekscytację za każdym razem, gdy ją usłyszysz.


„Motyw SpongeBob SquarePants”: Zabawna i wpadająca w ucho melodia z filmu animowanego „SpongeBob SquarePants” wywoła śmiech i radość.


„Motyw Ghostbusters”: zabawna i pełna humoru melodia z filmu „Ghostbusters” pomoże Ci się wyróżnić i wywoła śmiech za każdym razem, gdy zadzwoni Twój telefon.


„The Muppet Show Theme”: Zabawna i pełna humoru melodia z „The Muppet Show” wprawi Cię w ekscytację za każdym razem, gdy ją usłyszysz.


„Who Let the Dogs Out” – Baha Men: Zabawna melodia i humorystyczny tekst tej piosenki wywołają radość i śmiech za każdym razem, gdy ktoś zadzwoni.


„Motyw Scooby-Doo”: Zabawna melodia z filmu animowanego „Scooby-Doo” wprowadzi Cię w poczucie komfortu i humoru.


„Mahna Mahna” – The Muppets: Zabawna i pełna humoru melodia tej piosenki rozśmieszy Ciebie i wszystkich wokół Ciebie.


„Motyw rodziny Addamsów”: Zabawna i kultowa melodia z filmu „Rodzina Addamsów” wywoła śmiech i radość.


„Borsuk Borsuk Borsuk” – p. Weebl: Zabawna melodia i powtarzający się tekst tej piosenki rozśmieszą Cię za każdym razem, gdy ją usłyszysz. https://dzwonek-telefon.pl/


„Gummy Bear Song” – Gummibär: Zabawna i pełna humoru melodia tej piosenki sprawi radość i śmiech Tobie i wszystkim wokół Ciebie.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page